Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Options
ast: Opciones

en: Other
ast: Otru
