Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Always
eu: Beti

en: Other
eu: Bestea

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Block type
eu: Bloke mota
