Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Options
he: אפשרויות

en: Other
he: אחר

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Block type
he: סוג בלוק

en: View mode
he: מצב תצוגה
