Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Options
jv: Opsi

en: Other
jv: Liyané

en: Block description
jv: Katrangan blok
