Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Other
my: အခြား

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်
