Fixed Block Content (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Other
gu: અન્ય
