Fixed Path Alias (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Other
bo: གཞན

en: Source
bo: ཁུངས

en: Alias
bo: མིང་གཞན
