Fixed Path Alias (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Other
eu: Bestea

en: Source
eu: Iturburua

en: Alias
eu: Ezizena
