Fixed Path Alias (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Other
oc: Autre

en: Source
oc: Font

en: Alias
oc: Aliàs
