Fixed Path Alias (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Other
ps: نور

en: Source
ps: سرچينه

en: Alias
ps: پورنوم
