Fixed Path Alias (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Other
be: Іншыя

en: Source
be: Крыніца

en: Alias
be: Аліас
