Fixed Path Alias (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: تدوین

en: Other
fa: ساير

en: Source
fa: منبع

en: Alias
fa: نام مستعار
