Fixed text link formatter (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Open link in new window
ru: Открывать ссылку в новом окне

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Link class
ru: Класс ссылки

en: Open in a new window
ru: Открыть в новом окне

en: Trim link text length
ru: Сокращать длину текста ссылки

en: URL only
ru: Только URL

en: Show URL as plain text
ru: Показать URL как обычный текст

en: Add rel="nofollow" to links
ru: Добавить к ссылкам rel="nofollow"

en: Add rel="@rel"
ru: Добавить rel="@rel"

en: Link format settings
ru: Настройки формата ссылки
