Fixed text link formatter (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: URL only
cs: Pouze URL

en: Show URL as plain text
cs: Zobrazit URL jako prostý text

en: Add rel="@rel"
cs: Přidat rel="@rel"
