Fixed text link formatter (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Link class
et: Lingi klass

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: URL only
et: Ainult URL

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"

en: Link format settings
et: Lingi formaadi seaded
