Fixed text link formatter (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Link class
hu: Hivatkozás osztálya

en: Open in a new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Link text: @text
hu: Hivatkozás szövege: @text

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: URL only
hu: Csak webcím

en: Show URL as plain text
hu: A webcímet egyszerű szövegként mutassa

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Add rel="@rel"
hu: rel="@rel" hozzáadása

en: Link format settings
hu: Hivatkozás formátum beállítás
