Fixed text link formatter (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Open link in new window
ja: リンクを新しいウィンドウで開く

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Link class
ja: リンクのクラス

en: Trim link text length
ja: リンクテキストをトリミングする文字数

en: URL only
ja: URLのみ

en: Show URL as plain text
ja: プレーンなテキストでURLを表示

en: Add rel="nofollow" to links
ja: リンクに rel="nofollow" を追加

en: Add rel="@rel"
ja: rel="@rel" を追加

en: Link format settings
ja: リンクフォーマットの設定
