Fixed text link formatter (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Link class
ca: Classe de l'enllaç

en: URL only
ca: Només URL

en: Show URL as plain text
ca: Mostra l'URL com a text pla

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Add rel="@rel"
ca: Afegeix rel="@rel"
