Fixed text link formatter (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Link class
lv: Saites klase

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"
