Fixed text link formatter (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Open link in new window
sv: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Link text
sv: Länktext

en: Link class
sv: Klass för länk

en: Trim link text length
sv: Korta ned längd på länktext

en: URL only
sv: Enbart URL

en: Show URL as plain text
sv: Visa URL som ren text

en: Add rel="nofollow" to links
sv: Lägg till rel="nofollow" till länkar

en: Add rel="@rel"
sv: Lägg till rel="@rel"
