Fixed text link formatter (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Link class
tr: Bağlantı sınıfı

en: Trim link text length
tr: Bağlantı metni uzunluğunu kırp

en: URL only
tr: Yalnızca URL adresi

en: Show URL as plain text
tr: URL'yi düz metin olarak göster

en: Add rel="nofollow" to links
tr: Bağlantılara rel="nofollow" ekle

en: Add rel="@rel"
tr: rel="@rel" ekle

en: Link format settings
tr: Bağlantı biçimi ayarları
