Fixed text link formatter (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Trim link text length
uk: Скорочувати довжину тексту посилання

en: URL only
uk: Лише URL-адреса

en: Show URL as plain text
uk: Показувати URL-адресу як неформатований текст

en: Add rel="nofollow" to links
uk: Додати до посилань rel="nofollow"

en: Add rel="@rel"
uk: Додати rel="@rel"

en: Link format settings
uk: Налаштування формату посилання
