Fixed text link formatter (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Link text
az: Link mətni

en: Link class
az: Link classı

en: Trim link text length
az: Link mətninin uzunluğunu kəsin

en: URL only
az: yalnız URL

en: Show URL as plain text
az: URL-ni düz mətn kimi göstərin

en: Add rel="nofollow" to links
az: Linklərə rel="nofollow" əlavə edin

en: Add rel="@rel"
az: rel="@rel" əlavə edin

en: Link format settings
az: Link formatı parametrləri
