Flag (5.0.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Update
is: Dagfør

en: User
is: Brúkari

en: Continue
is: Halt áfram

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Roles
is: Leiklutir

en: Comment
is: Viðmerking

en: Machine name
is: Maskinnavn
