Flag (5.0.2) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Continue
nl: Doorgaan

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: By
nl: Door

en: Flag
nl: Vlag

en: Messages
nl: Berichten

en: Entity
nl: Entiteit

en: Link type
nl: Linktype

en: Scope
nl: Bereik

en: Reverse
nl: Omkeren

en: flag
nl: vlag

en: Any user
nl: Elke gebruiker

en: Global
nl: Algemeen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Flagged
nl: Gemarkeerd

en: Normal link
nl: Normale link

en: To learn about the various ways to use flags, please check out the <a href="@handbook-url">Flag module handbook</a>.
nl: Lees meer over verschillende toepassingen van flags in het <a href="@handbook-url">Flag-module handboek</a>.

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Following
nl: Volgend

en: No flags
nl: Geen vlaggen.

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Show on form
nl: In formulier weergeven

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: This page lists all the <em>flags</em> that are currently defined on this system.
nl: Op deze pagina staan alle <em>flags</em> die momenteel zijn gedefinieerd op dit systeem.

en: @entity_label flag
nl: @entity_label vlag

en: Add flag
nl: Vlag toevoegen

en: New page
nl: Nieuwe pagina
