Flag (5.0.3) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: By
hr: Od

en: Messages
hr: Poruke

en: Global
hr: Opće

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Current user
hr: Trenutni korisnik
