Flag (5.0.3) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
