Flag (8.x-4.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
