Flag (8.x-4.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: By
lt: Sukūrė

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Messages
lt: Žinutės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: Global
lt: Globalus

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
