Flag (8.x-4.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (56 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: User
sv: Användare

en: Continue
sv: Fortsätt

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Roles
sv: Roller

en: Comment
sv: Kommentar

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Desc
sv: Fallande

en: By
sv: Av

en: Ops
sv: Alt

en: Flag
sv: Flagga

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Messages
sv: Meddelanden

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: author
sv: författare

en: Entity
sv: Objekt

en: Scope
sv: Omfattning

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Global
sv: Globalt

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Flags
sv: Flaggor

en: Current user
sv: Nuvarande användare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Show on form
sv: Visa på formulär

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Exposed
sv: Exponerad

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
