Flag (8.x-4.0-beta1) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Entity
be: Сутнасць

en: Bookmark
be: Закладка

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: View mode
be: Лад выгляду
