Flag (8.x-4.0-beta1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
