Flag (8.x-4.0-beta2) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Flag
bg: Информирай

en: Messages
bg: Съобщения

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
