Flag (8.x-4.0-beta2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Page
br: Pajenn
