Flag (8.x-4.0-beta3) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Comment
bs: Komentar

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: Global
bs: Globalni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
