Flag (8.x-4.0-beta3) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
