Flag (8.x-4.0-beta4) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
