Flag (8.x-4.0-beta4) - en to jv translation catalogue (36 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
