Flag (8.x-4.0-beta5) - en to ht translation catalogue (18 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
