Flag (8.x-4.0-beta5) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Desc
lv: Dilst.

en: By
lv: Autors

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Global
lv: Globāls

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Followers
lv: Sekotāji

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: View mode
lv: Skata režīms
