Flag (8.x-4.0-beta5) - en to sk translation catalogue (54 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Session ID
sk: ID session

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Scope
sk: Rozsah

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Any user
sk: Ktokoľvek

en: Global
sk: Globálny

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Flags
sk: Označenia

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Dialog
sk: Dialóg

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne
