Flag (8.x-4.0-beta6) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny
