Flag (8.x-4.0-beta6) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч
