Flag for Someone Else (1.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Search
af: Soek

en: User
af: Gebruiker

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Notify user of new account
af: Laat weet die gebruiker van die nuwe rekening
