Flag for Someone Else (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Search
ar: بحث

en: User
ar: مستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Notify user of new account
ar: إبلاغ المستخدم بإنشاء حسابه

en: Uses
ar: الاستخدامات
