Flag for Someone Else (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Search
ast: Guetar

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Configuration
ast: Configuración
