Flag for Someone Else (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Search
be: Пошук

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб

en: Notify user of new account
be: Паведаміць карыстальніку аб новым рахунку

en: Uses
be: Выкарыстанне
