Flag for Someone Else (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Search
bg: Търси

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Notify user of new account
bg: Уведомява потребител за новия акаунт
