Flag for Someone Else (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
