Flag for Someone Else (1.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Search
ca: Cerca

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Configuration
ca: Configuració

en: About
ca: Detalls

en: Flags
ca: Marcadors

en: Notify user of new account
ca: Notifica a l'usuari del nou compte

en: Uses
ca: Usos

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
ca: Es permeten alguns caràcters especials, incloent-hi l'espai, el punt (.), el guió (-), l'apòstrof ('), el guió baix (_) i el símbol @.
